Oficiální video od Sony ukazuje, jak snadné je přidat do PS5 další disk | Videa

Oficiální video od Sony ukazuje, jak snadné je přidat do PS5 další disk

Dnes vydaný firmware konečně odemyká slibovanou funkčnost a její využití je hodně jednoduché,

O tom, že dneska Sony vydala nový firmware pro PlayStation 5 jsme psali v samostatném článku a jedna z nejzásadnějších novinek je, že vám společnost konečně umožní využít rozšířující slot pro SDD disky. Dneska jsme k tomu vydali poměrně obsáhlý přehled s aktuální nabídkou disků a Sony také neváhala a zveřejnila krátké video, které ukazuje, jak snadné je disk do konzole namontovat. Všehovšudy stačí sundat posunutím boční kryt konzole, vyšroubovat dva šroubky, vložit kompatibilní SSD disk a opět vše vrátit zpět. Konzole ho sama pozná, nabídne zformátování a od té chvíle už ho můžete používat jako další úložiště pro své hry. Potud jde všechno hladce, horší je získání samotného disku, který není cenově úplně laciná věc.

M.2 SSD | PS5

Komentáře (5)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
alan
28.09.2021, 12:39:28

... jak se říká... "na moje slova došlo"...
https://www.vortex.cz/ani-s-pomalejsimi-externimi-ssd-neztraci-ps5-moc-rychlost/

alan
15.09.2021, 23:26:17

... tak ještě jednou...
... nebojte se zastrašujících článku... kde se píše je problém... ale... neni práce pro každého... atd.... disků je mraky a chladičů taky... osobně jsem zakoupil ssd... GIGABYTE AORUS Gen 4 SSD 1TB... 4.390,- a chladič 6mm... AXAGON CLR-M2L6 M.2 ALU Heatsink.. 119,- ... na yuotube máte stovky návodů... nejsem žádnej ajťák... namontování 10min... s pauzou na cigáro nebo kafičko... všechno OK maká skvěle... nemusíte všechno kupovat na Alze...jsou i obchody kde je ssd až o 1.200 levnější... tak směle do práce... :-)

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
16.09.2021, 00:03:49

A jak to konzole zvládá? Je třeba s tím něco dělat nebo to funguje úplně automaticky (tzn třeba hry musím přesouvat, nebo se nějak rozděluji?)

alan
17.09.2021, 10:48:51

... všechno funguje v pohodě, nikam nic nepřesouváš... než ale budeš chtít instal hru, tak si musiš zvolit kam... když dam ssd konzole nebo ssd m.2 a nebo mám ještě ssd usb... nainstaluju a sputí se mi to z ssd na kterým to je a jedeš... nic složitýho, zkouším to teprva 3 dni...po večerech :-)

alan
18.09.2021, 13:24:28

... jedna zas malá perlička... neřešte ssdčka jestli 5000 nebo 7000 rychlost čtení, zas je to jenom o penězích... když jsem zkouknul už na milion videí na youtubu, tak bych některý co to tam dávají nakopal někam... to jsou u toho kecy ...." kupte jen tento jiný Vám tam nepůjde...budete mít problémy...tento je nejlepší... ta rychlost to uvidíte... než dospějete k tomu, že platíte akorát za značku na doporučení Sony něbo nějakých nadšenců, kteří Vám zblbnou hlavu... nakonec vidíte při testech rozdíly mezi rychlostmi pouze DESETINY sekundy a dokonce - záleží i na hře, někdy je origo inter disk v PS5 rychlejší než přídavný vychvalovaný do nebes... jak už jsem psal vše je o penězích kdo chce dát, kdo ne a jestli to má vůbec smysl... já s interním orig v PS5, přídaným ve slotu GIGABYTE AORUS Gen 4 SSD 1TB a ssd usb Samsung T5... úplně v pohodě... cca 2,7 TB... černý plasty, přídavný větrák, nabíječka ovladačů, druhý černý ovladač, malý tuning a jste na nějakých 24.000... což je na konzoli docela pálka... :-)

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.