Oficiální video od Sony ukazuje, jak snadné je přidat do PS5 další disk | Videa

Oficiální video od Sony ukazuje, jak snadné je přidat do PS5 další disk

Dnes vydaný firmware konečně odemyká slibovanou funkčnost a její využití je hodně jednoduché,

O tom, že dneska Sony vydala nový firmware pro PlayStation 5 jsme psali v samostatném článku a jedna z nejzásadnějších novinek je, že vám společnost konečně umožní využít rozšířující slot pro SDD disky. Dneska jsme k tomu vydali poměrně obsáhlý přehled s aktuální nabídkou disků a Sony také neváhala a zveřejnila krátké video, které ukazuje, jak snadné je disk do konzole namontovat. Všehovšudy stačí sundat posunutím boční kryt konzole, vyšroubovat dva šroubky, vložit kompatibilní SSD disk a opět vše vrátit zpět. Konzole ho sama pozná, nabídne zformátování a od té chvíle už ho můžete používat jako další úložiště pro své hry. Potud jde všechno hladce, horší je získání samotného disku, který není cenově úplně laciná věc.

M.2 SSD | PS5

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
alan
15.09.2021, 23:26:17

... tak ještě jednou...
... nebojte se zastrašujících článku... kde se píše je problém... ale... neni práce pro každého... atd.... disků je mraky a chladičů taky... osobně jsem zakoupil ssd... GIGABYTE AORUS Gen 4 SSD 1TB... 4.390,- a chladič 6mm... AXAGON CLR-M2L6 M.2 ALU Heatsink.. 119,- ... na yuotube máte stovky návodů... nejsem žádnej ajťák... namontování 10min... s pauzou na cigáro nebo kafičko... všechno OK maká skvěle... nemusíte všechno kupovat na Alze...jsou i obchody kde je ssd až o 1.200 levnější... tak směle do práce... :-)

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
včera, 00:03:49

A jak to konzole zvládá? Je třeba s tím něco dělat nebo to funguje úplně automaticky (tzn třeba hry musím přesouvat, nebo se nějak rozděluji?)

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.