Vetřelčí týmovka dorazí v srpnu | Videa

Vetřelčí týmovka dorazí v srpnu

Současně se lehce mění název.

Nedávno oznámená kooperační střílečka na motivy legendárních Vetřelců se prezentuje novým trailerem. Ten mimo jiné napovídá datum vydání. Na týmový boj trojice hrdinů proti různorodým nepřátelům se můžete těch 24. srpna a to na PlayStation 4 i 5. Drobnou změnou je také doplnění názvu hry o slovo "Elite" na konci. To samozřejmě nemá na hru žádný vliv. Dozvěděli jsme se také něco málo z příběhu hry, který by se měl odehrávat 23 let po úvodní trilogii a Colonial Marines se tu na lodi Endeavor utkají s přesilou nepřátelských Xenomorphů. Pokud byste rádi ze hry viděli více, můžete se vrátit zpět k celé jedné misi, kterou si zahrál server Gamespot.

Aliens: Fireteam Elite - Official Trailer

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
C-Vendys-Z
24.06.2021, 16:22:59

Ahoj,tak zase by to nemuselo být,tak nejhorší ne.Mě už jen láká,že je to z Alien Univerza.A ještě jestli to bude mít češtinu.Já mulťáky moc nehraju,ale tomuhle bych mohl dát šanci.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.