Na PlayStation míří kooperační střílečka Aliens: Fireteam | Videa

Na PlayStation míří kooperační střílečka Aliens: Fireteam

Hru z prostředí Vetřelců jsme tu už delší dobu neměli.

Pořádná vetřelčí hra už tu delší dobu nebyla a z těch posledních stojí za zmínku snad jen povedená Isolation, ale teď máme před sebou jednu slušně akční. Půjde totiž o multiplayerový titul, ve kterém se parta vesmírných mariňáků postaví proti hordám vetřelců. V kooperaci bude vaším cílem přežít a projít různé lokace naplněné po okraj nebezpečím. Námět a propagační materiály trochu připomínají klasiku Left 4 Dead nebo nedávné World War Z. Ostatně na gameplay se podívejte přímo v přiloženém videu. Podle něj asi odhadneme, že se nebude jednat o žádný AAA titul, ale pokud bude dostatečně zábavný, tak proč ne. Měl by dorazit během letošního léta pro PlayStation 5 i 4.

Aliens: Fireteam Elite - Announce Trailer

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Red Punk Air
03.03.2021, 09:44:07

Za mě je to fajn doplnění her s Vetřelcem(a). Kdo chce hrát temnou hororovu pecku, stealth akci a bát se na každým rohu, pro toho je tu Isolation, kterej svou atmosférou ctí spíš první film. Naopak kdo chce hrát střílečku a kosit to po desítkách, jako ve filmu Aliens, tak si zahraje tohle a spokojení by tak mohli být všichni. Málokterej filmo-herní produkt má takovou možnost, takže já jsem rád...

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.