V březnu hned 4 hry zdarma v rámci PS Plus | Novinky

V březnu hned 4 hry zdarma v rámci PS Plus

Další měsíc plný hodně lákavých a zvučných jmen.

Sony tentokrát porušilo svoji tradici – běžně oznamuje nové hry do PS Plus na následující měsíc vždycky ve středu. Ovšem tuto středu se nic neudálo a všichni si mysleli, že dojde k oznámení v rámci čtvrtečního State of Play. Ani tam nepadlo o nabídce nic. Čekali jsme tak dlouho, až informace unikly na oficiálním Facebooku holandské mutace PlayStation. Běžně se o PS Plus hrách různě spekuluje, ale tentokrát se uniklé informace zdají naprosto věrohodné díky svému zdroji a netrvalo dlouho a Sony je stvrdilo i na oficiálním PS Blogu.

V březnu 2021 se hlavním lákadlem a tahounem PS Plus nabídky stává Final Fantasy VII Remake, jehož PS5 verze byla představena v rámci včerejší virtuální akce. Nicméně v této souvislosti musíme jedním dechem dodat, že právě next-gen verze v tomto případě nemá být zdarma a zájemci si ji budou muset koupit. Bez příplatku ji získají jen ti, kdo si hru klasicky koupili.

Jak už se stalo zvykem, tak jedna hra bude čistě pro majitele konzolí PlayStation 5 – tentokrát Maquette. Opět tak další hra, která současně s vydáním je nabídnuta v PS5 verzi zdarma všem předplatitelům služby. Tím však nabídka zdaleka nekončí a druhou velkou hrou v PS4 verzi se stává Remnant: From the Ashes, střílečka z dynamicky generovaných světů, které se mění s každým průchodem hrou. Poslední titul Farpoint patří do kategorie PSVR a tudíž vyžaduje pro hraní vlastnictví virtuální reality PlayStation.

S aktuální nabídkou na březen snad musí být úplně všichni spokojeni. Čtyři skvělé hry (pokud tedy máte jak VR, tak PS5) a navíc jak jsme vás nedávno informovali, celý březen a úplně pro všechny bude k dispozici zdarma také Ratchet & Clank v rámci iniciativy vyzývající zůstat raději doma a hrát. Všechny zmíněné PS Plus hry budou tradičně k dispozici od úterý 2. března.

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
SuperKazuma
28.02.2021, 22:58:17

no parada

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.