Spekuluje se, že další Sony akce bude v únoru a bude velká | Spekulace

Spekuluje se, že další Sony akce bude v únoru a bude velká

  • 10. 1. 2022
  • Jaroslav Pazdera

Novinář Tom Henderson a jeho další informace ze zákulisí.

O Tomu Hendersonovi nemluvíme v posledních pár dnech poprvé. Jeho předchozí odhad se týkal toho, kdy se dočkáme remaku Last of Us pro PS5 a předtím mluvil o novém Call of Duty. Nyní má ale také velmi zajímavou zákulisní informaci.

Nejedná se samozřejmě o nic potvrzeného, ale únoru by nás měla čekat další Sony akce a buď to bude State of Play nebo něco v podobném duchu a podle toho, co Tom píše, mělo by se jednat o něco velkého. Ostatně připomeňme, že v tomto období vychází několik velkých her, jako je třeba Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 nebo Elden Ring.

Současné spekulace jsou, že Sony akce by mohla být v únoru, podle datumů media eventů pro tento měsíc a předchozích PlayStation datumů. Pravděpodobně to bude State of Play, ale má potenciál být hodně velký dle mého názoru. - Tom Henderson.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.