Letos se na výpravu s Joelem a Ellie nevydáme | Novinky

Letos se na výpravu s Joelem a Ellie nevydáme

  • 17. 2. 2022, 15:54
  • Jaroslav Pazdera

Podle slov šéfa HBO si budeme muset ještě chvíli počkat.

Pokud se těšíte na seriál The Last of Us z produkce HBO podle stejnojmenných her, budete muset ještě chvíli vydržet. V rozhovoru pro server Holywood Reporter to uvedl šéf HBO Max Casey Bloys, který informoval, že stále probíhají natáčení v Kanadě. Ta běží už od loňského léta a pokud si připočteme, že ještě nezačla ani postprodukce, pak je jasné, že souhlasí Bloysova slova, že termín vysílání nebyl ještě oznámen a krátký dovětek, že v roce 2022 to nebude. Je to škoda, protože Last of Us má být vysokorozpočtový seriál vycházející přímo z oblíbených her. Nicméně v mezidobí k nám aspoň dorazí plnohodnotná streamovací služba HBO Max, která by měla být dostupná od března a nahradit HBO Go. Nebudeme samozřejmě dělat nějakou reklamu, nicméně pokud si HBO Go teď předplatíte, automaticky budete převedeni na Max verzi se slevou a doživotně budete platit "jen" 139 Kč.

Zdroj: Holywoodreporter.com
Kdy můžeme očekávat The Last of Us, letos nebo 2023? Tha Last of Us se stále natáčí v Kanadě. Ještě jsme neoznámili datum vysílání. Ale není to 2022. Stále natáčí v Calgary.
The Last of Us Part II
Název hry

The Last of Us Part II

Datum vydání PS4

19. 6. 2020

Aktuální cena na PS Store

1 049 Kč

Vývojář

Naughty Dog

Žánry

Akce, Střílečka, Dobrodružná

The Last of Us™ Part I
Název hry

The Last of Us™ Part I

Datum vydání PS4

30. 7. 2014

Datum vydání PS5

2. 9. 2022

Aktuální cena na PS Store

1 589 Kč

Vývojář

Naughty Dog

Žánry

Akce, Střílečka, Dobrodružná

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.