Za jaké postavy si budeme moci zahrát v betě Elden Ringu? | Novinky

Za jaké postavy si budeme moci zahrát v betě Elden Ringu?

Pětice hrdinů bude moci vykročit do světa království.

Za pár dní začíná betaverze očekávaného akčního RPG od tvůrců Dark Souls - Elden Ring - a my už víme, za jaké postavy si budeme moci zahrát. Dopředu je třeba připomenout, že do bety se nedostane každý, ale pouze vybraná skupina z hráčů, kteří se přihlásili skrze oficiální stránku. Pokud jste se zaregistrovali, tak právě v těchto dnech je šance, že budete osloveni. Nicméně pokud to vyjde, budete mít na výběr z pětice hrdinů, se kterými se budete moci vydat do boje. Bude se jednat o přednastavené postavy, které jsou určeny přímo pro tuto testovací verzi. Máme tu tak na výběr Warriora, Enchanted Kighta, Propheta, Championa a Bloody Wolfa a každý z nich nabídne dva různé typy těla. Samotná betaverze nabídne pět tříhodinových úseků, kdy je možné hrát, počínaje 12. listopadem, takže vyzkoušet bude možné každého hrdinu.

Z dalších zajímavých novinek týkajících se hry je to prosáklá informace od jednoho z prodejců, že hra nabídne, jako řada jiných, možnost volby grafického nebo výkonového modu na PlayStation 5.

Elden Ring jinak oficiálně vychází 25. února příštího roku.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.