Vypadá to, že se začaly objevovat hry z Premium předplatného | Spekulace

Vypadá to, že se začaly objevovat hry z Premium předplatného

PS Store začíná vydávat skryté informace o PS1, PS2 a PSP hrách.

Že se za měsíc změní služba PS Plus už víme a také víme, že nejvyšší předplatné, tedy Premium, nabídne obří kolekci PS1, PS2, PS3 a PSP her, které si budeme moci stáhnout nebo zahrát skrze stream z cloudu. Sony je zatím skoupá na nějaké informace o tom, jaké hry v kolekci budou, nicméně skrze PS Store se začaly některé hry objevovat a pozorní sledující je odhalili.

Zatím tedy víme, že v kolekci by měly být následující hry: Tekken 2 pro PS1, Ridge Racer 2 pro PSP, Mr. Driller pro PS1 a pro stejnou konzoli také Worms Armageddon a Worms World Party. Samozřejmě je to zatím jen minimum ze slibovaných více než tří stovek her, ale předpokládáme, že další hry se budou postupně objevovat, protože v Asii nová služba startuje doslova za pár týdnů. A pokud ano, tak budeme tento článek aktualizovat.

Aktuálně známé hry, které pravděpodobně budou v Premium nabídce:


  • Tekken 2 (PS1)

  • Ridge Racer 2 (PSP)

  • Mr. Driller (PS1)

  • Worms Armageddon (PS1)

  • Worms World Party (PS1)

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Nitram1980CZ
01.05.2022, 21:37:36

Jak to prosím bude s těmi hrami z PS3 prý se mají streamovat (snad jsem to napsal dobře) a je či bude to dostupné i u nás ? díky za odpověd.

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
01.05.2022, 23:20:22

Nakonec ano. Souběžně se spuštěním nové služby k nám dorazí i streamování, takže si můžeme zahrát i PS3 hry, které pojedou z cloudu (tzn. nebudou se stahovat do konzole). Jako PS Now, ale to u nás nikdy nebylo.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.