Upgradovaná PS4 verze Cyberpunku 2077 nepřebírá původní trofeje | Novinky

Upgradovaná PS4 verze Cyberpunku 2077 nepřebírá původní trofeje

  • 16. 2. 2022, 17:39
  • Jaroslav Pazdera

Sbírání může začít nanovo.

Aktualizace 21:16: Podle informací přímo od vývojářů z CD Projekt RED řeší, zda a jak by šlo nabídnout hráčům možnost trofeje překopírovat nebo převést. Takže ještě neházejme flintu do žita, i když to zatím nejde.

Včera z ničeho nic dorazila next-gen verze hry Cyberpunk 2077 a podle prvních ohlasů a našich osobních zkušeností se konečně povedla. Řada problémů je odstraněna, grafika vypadá podstatně lépe a mělo by být i více obsahu. Hra je to ale velká, takže nějaké soudy si necháme na později. Každopádně zajímavá věc vás čeká v situaci, kdy upgradujete PS4 verzi na PS5 verzi. To sice funguje hladce a savy se okamžitě a bez problému přenesou, ale určitě si jako já všimnete, že se nepřeklopily trofeje.

CD Projekt RED totiž informoval, že není možné trofeje přenést kvůli rozdílným identifikacím obou verzí (i když jsou hry, kde to jde) a pokud jsme měli skoro platinovku, můžete začít sbírat znovu. Pro sběratele trofejí je to určitě plus, pro nás ostatní to moc potěšující není, protože původní trofeje jsme sbírali desítky hodin.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.