Souhrn středečního State of Play | Témata

Souhrn středečního State of Play

  • 28. 10. 2021, 11:16
  • Jaroslav Pazdera

Tentokrát byl pořad zaměřen spíše na menší hry, ale pár zajímavých se tam najde.

Ve středu 27. října proběhl další pořad State of Play, na kterém Sony informuje o nových hrách. Oproti spekulacím, které mluvily o tom, že by se mohl předvést například Vanguard, nebo jiné hry, které nás ještě letos čekají, se Sony moc nevytáhla a přinesla ukázku na pár her spíše menšího charakteru. Ostatně hodnocení zmíněného pořadu od hráčů není úplně pozitivní.

Jako nejzajímavější by se určitě dal zvolit Bugsnax. Tato veselá PlayStation 5 launch hra se příští rok dočká updatu, který bude zdarma a nabídne zcela nový ostrov The Isle of Bigsnax. Bude to nová, tajemná, lokalita plná přerostlých Bugsnaxů, ale také nových výzev a odměn.

Bugsnax: The Isle of BIGsnax - State of Play Oct 2021 Reveal Trailer | PS5, PS4
Bugsnax
Název hry

Bugsnax

Datum vydání

12. 11. 2020

Aktuální cena na PS Store

208 Kč

Vývojář

Young Horses

Žánry

Dobrodružná, Nezávislá

Oblíbená hororovka Five Night at Freddy's a její nový díl Security Breach nabízí nový trailer a také datum vydání, které bylo stanoveno na 16. prosince letošního roku. Hra vyjde pro PlayStation 4 i 5.

Five Nights at Freddy's: Security Breach - State of Play Oct 2021 Trailer | PS5, PS4
Five Nights at Freddy’s: Security Breach
Název hry

Five Nights at Freddy’s: Security Breach

Datum vydání

16. 12. 2021

Aktuální cena na PS Store

949 Kč

Vývojář

Steel Wool Studios

Žánry

Dobrodružná

Dočkali jsme se oznámení nové závodní hry ve stylu Mario Karts. Ta se jmenuje KartRider: Drift, nabídne crossplay a také přenos postupu mezi platformami. Prozatím víme, že se můžeme v prosinci těšit na betaverzi, která nabídne třicet různých tratí. Samozřejmostí jsou úpravy vzhledu i vašeho vozítka. Jo, a celá hra bude free-to-play!

KartRider: Drift
Název hry

KartRider: Drift

Očekáváme

2022

Vývojář

Nexon

Žánry

Závodní

KartRider: Drift - State of Play Oct 2021 Gameplay Trailer | PS4

First Class Trouble je hra, kterou jsme zmiňovali už ve spekulacích ohledně PS Plus her pro listopad a ukazuje se, že to tak skutečně bude. Svým námětem hra připomíná hodně Among Us, kdy část hráčů jsou obyčejní lidé a druhá část jsou robotičtí asistenti s upraveným programem. Každý musí plnit svou sadu různých úkolů a může se rozhodnout, zda bude spolupracovat nebo ne. Hra bude skutečně zdarma v rámci PS Plus a tak ji rádi vyzkoušíme, protože má minimálně velmi zajímavý vzhled.

First Class Trouble - State of Play Oct 2021: A Guided Tour to Social Deduction | PS5, PS4
First Class Trouble
Název hry

First Class Trouble

Datum vydání

2. 11. 2021

Aktuální cena na PS Store

475 Kč

Vývojář

Invisible Walls

Žánry

Rodinná

Asi nejlépe vypadá hra Little Devil Inside, která se ukazuje na novém traileru. Je to bláznivá adventura, která dorazí na PlayStation 5 a bude to mix survivalu, adventury, ale i bojování. Prozatím jen víme, že hra dorazí někdy v roce 2022.

Little Devil Inside - State of Play Oct 2021 Trailer | PS5
Little Devil Inside
Název hry

Little Devil Inside

Očekáváme

4q/2022

Vývojář

neostream

Žánry

Akce, RPG

Z dalších her jsme pak mohli vidět akční RPG Star Ocean, akční adventuru Death's Door, multiplayerovku Deathverse, zvláštní OFK a bojovku King of Fighters XV, která dostane betu v listopadu. Ostatně si sami prohlédněte celý stream, který má zhruba 20 minut.

STATE OF PLAY | 10.27.21 [ENGLISH]
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.