Sony aktualizuje informace o nové službě PS Plus | Novinky

Sony aktualizuje informace o nové službě PS Plus

  • 22. 4. 2022, 20:18
  • Jaroslav Pazdera

Do Čech konečně dorazí také streamování a cloudové hraní! PS3 hry třeste se!

Sony aktualizovala svůj blogový příspěvek, kterým oznamovala vznik nové verze služby PS Plus. Tu jsme detailně popsali v dřívějším článku, nicméně nyní je tu několik novinek.

Zaprvé Asie se dočká zhruba o měsíc dříve než my, následně bude Japonsko a Amerika a i když Evropa je až poslední v řadě, dočkáme se už 22. června. To zajímavější ale je, že už v den spuštění u nás bude dostupná i varianta Premium se vším, co nabízí, tedy i streamované hraní PlayStation 3 her. Společně s řadou dalších zemí (a třeba i Slovenskem) se totiž zařadíme do skupiny těch, které mají možnost využívat cloudové hraní a streamování her (tedy to, co nabízela služba PS Now, kterou jsme tu nikdy neměli). Už si tedy můžete brousit zuby třeba na první Red Dead Redemption a řadu dalších skvělých her z PS3, PS2 a klasické PS!

The following markets will also offer the Premium tier from PlayStation Plus at launch: Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Greece, Hungary, Malta, Poland, Republic of Cyprus, Romania, Slovakia, and Slovenia.
Následující trhy také nabídnout už v době spuštění PlayStation Plus balíček Premium: Bulharsko, Chorvatsko, Česká Republika, Řecko, Maďarsko, Malta, Polsko, Kypr, Rumunsko, Slovensko a Slovinsko.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.