Potvrzeny PS Plus Essential hry pro červenec | Novinky

Potvrzeny PS Plus Essential hry pro červenec

  • 30. 6. 2022, 09:53
  • Jaroslav Pazdera

Úniky opět nelhaly a můžeme se těšit na Crashe 4.

Je to pár dní, co jsme psali o další spekulaci francouzského serveru Dealabs ohledně PS Plus her pro červenec. A protože tento server má už delší historii správných tref, dalo se i tentokrát čekat, že nebudou daleko od pravdy.

Sony nám tak včera oficiálně potvrdila, že trojice her, kterou dostanou předplatitelé úrovně PS Plus Essential souhlasí s dřívějším únikem. Můžeme se tak těšit na velkou pecku Crashe Bandicoota 4: It's About Time ve verzi pro PlayStation 4 i 5, dále na hororovou dobrodužnou hříčku Man of Medan, ale u ní je problém, že předplatitelé úrovně Extra a vyšší hru už rovnou mají v katalogu, což její cenu trochu snižuje a do třetice je to multiplayerová střílečka Arcadegeddon. Ta si odnesla poměrně slušné recenze a nabídne velmi zajímavý a netradiční grafický styl. Nové PS Plus hry budou dostupné od 5. července.

Během měsíce také očekáváme aktualizaci úrovní Extra a Premium a nezapomeňme, že 19. července dorazí Stray jako exkluzivní hra pro předplatitele vyšších úrovní.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time
Název hry

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Datum vydání

2. 10. 2020

Aktuální cena na PS Store

594 Kč

Vývojář

Toys for Bob

Žánry

Arkáda

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan
Název hry

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

Datum vydání PS4

30. 8. 2019

Aktuální cena na PS Store

799 Kč

Žánry

Dobrodružná, Horor

Arcadegeddon
Název hry

Arcadegeddon

Datum vydání PS4

5. 7. 2022

Datum vydání PS5

5. 7. 2021

Aktuální cena na PS Store

349 Kč

Vývojář

IllFonic

Žánry

Akce

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.