Podrobnosti o Tokyo Game Show Online | Novinky

Podrobnosti o Tokyo Game Show Online

Další velká herní akce se stěhuje online a tak ji můžeme letos sledovat i my. A my vám povíme kdy a kde.

Další letošní herní akce se bude odehrávat online a tak ji můžeme sledovat i v našich končinách. Tentokráte se jedná o Tokyo Game Show, obří japonský festival her, který každoročně hostí stovky vystavovatelů a desítky tisíc návštěvníků. Letos to tak bohužel nebude a celá akce se odehraje online v termínu od 23. do 27. září. Živé přenosy začínají ve 13 hodin našeho času ve čtvrtek 24.9. a budou pokračovat do neděle 27.9., kdy bude poslední živý přenos startovat v 17 hodin. Přesný program naleznete na následujícím obrázku, ale vezměte v potaz, že všechny časy jsou v japonském standardním čase.

O zajímavých hrách od Capcomu, na které se budeme moci podívat, jsme se rozepsali nedávno. Mimo to tu bude prezentace Bandai Namco, Konami, SEGA, Square Enix a mnoho dalších. Svou vlastní prezentaci bude mít i herní gigant Tencent, Microsoft a také PUBG. Celá akce se bude odehrávat v japonštině, ale měl by být k dispozici kompletní simultální překlad do angličtiny.

Stream budete moci sledovat skrze oficiální YouTube kanál a my se samozřejmě budeme snažit pokrýt všechny zajímavé novinky, které se díky této akci objeví. Najdete je ve speciálu, který jsme pro tuto příležitost připravili.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.