Podle informace na PS Store by Ghostwire mohl vyjít 24. března | Spekulace

Podle informace na PS Store by Ghostwire mohl vyjít 24. března

Poslední hra od Bethesdy, která dorazí na PS5, možná vyjde už za dva měsíce.

Server MP1st objevil na PS Store informaci o tom, že poslední PS5 hra od Bethesdy, GhostWire: Tokyo, dorazí na PlayStation 24. března. Nikomu dalšímu už se tato informace nepodařila ověřit a i když se podíváme my, je tam jen obecně rok 2022 a "coming soon", ale snímek vypadá relevantně. Vzhledem k tomu, že poslední informace odkládá hru na začátek roku 2022, tak by to i celkem sedělo.

Hodně nadpřirozený titul GhostWire nás zavede do Tokia, kde zmizela většina populace a vy, jako osoba s napřirozenými schopnostmi, se musíte pokusit bojovat s různými paranormálními aktivitami a zjistit, co se vlastně stalo, kdo za to může a co se s tím dá dělat. Podle vidí hra vypadá hodně bláznivě a také strašidelně. Vyjde s časovou exkluzivitou pro PlayStation 5.

Zdroj: mp1st.com /PS Store
Ghostwire: Tokyo - PlayStation Showcase 2021: "Hannya" Official Gameplay Trailer | PS5

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.