Outriders možná čeká na PlayStationu komerční propadák | Novinky

Outriders možná čeká na PlayStationu komerční propadák

Microsoft totiž hru nabídne zcela zdarma

Tahle situace se tu asi dlouho nestala, ale Outriders, kteří mají vyjít už 1. dubna možná čeká hodně velký problém a to čistě na PlayStationu. Microsoft se totiž plácl přes kapsu a zakoupil práva na to, že hra vyjde hned v den vydání jako součást Game Passu. Majitelé tohoto předplatného na PC a Xboxech si tedy budou moci hru stáhnout okamžitě v rámci své pravidelné měsíční platby. Oproti tomu na PlayStationu je hra nabízena za standardní plnou cenu 60 dolarů a minimálně ti, kteří maji i jinou platformu, asi nemají důvod si ji kupovat. Dost možná to odradí i další zájemce, kteří se rozmýšleli, protože pokud je něco někde zdarma a jinde za plnou cenu, není to úplně lákavé a dá se očekávat, že cena brzy spadne. Důvodem k tomuto kroku je zřejmě slabý zájem v rámci předobjednávek a tak Square Enix přijali tučný šek od Microsoftu jako určitou jistotu než holuba na střeše.

Dojmy z nabídnuté demoverze jsou totiž hodně rozporuplné. Nám se hra celkem líbila jako klasická střílečka - lootovačka, ale jinak všechny dojmy nejsou pochvalné. Ostatně demoverze je stále k dispozici, takže si zkuste sami, jak budete zaujati. Dokonce nedávno dorazil i update, který vylepšil některé prvky a nastavení testovací verze hry. Plná hra vychází už 1. dubna pro PlayStation 4 i 5.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.