Mass Effect Legendary Edition zabere pořádnou část disku | Novinky

Mass Effect Legendary Edition zabere pořádnou část disku

Začněte na vaší PS5 uklízet na příchod macka.

Další velká hra, která vychází velmi brzy, je kolekce prvních tří remasterovaných her Mass Effect v pěkné Legendary kolekci. Pokud už se na ní těšíte, možná si budete muset dopředu trochu uklidit na disku, protože se nebude jednat o žádného drobka. Celá hra bude zabírat na disku 101 GB (americká verze má jen 80 GB, zřejmě díky absenci různých dalších jazyků) a součástí už bude i 13 GB one day patch. Pokud si chcete hru začít dopředu stahovat, můžete tak začít 12. května a o dva dny později se hra naostro rozjede.

Pokud vlastníte PS5 tak víte, že disk má jen nějakých 800 GB a z toho ještě část zabere systém na "jiná data". Naštěstí díky tomu, že Mass Effect nevyjde v nativní PS5 verzi, můžete si ho stáhnout na externí disk, který ke konzoli rozhodně doporučujeme. Podle našich zkušeností nemá prakticky na nahrávání her vliv a rychlost je stále mnohem lepší než u PS4.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.