It Takes Two hlásí stále skvělé prodeje | Novinky

It Takes Two hlásí stále skvělé prodeje

  • 21. 6. 2021, 08:46
  • Martin Nejedlý

Tato kooperační hra se pro nás stala milým letošním překvapením a potvrzují to i slušné prodeje.

Vývojářské studio Hazlight Sutdios potvrdilo, že se již podařilo překonat hodně zajímavý milník z hlediska prodejních dat. Jak si můžete přečíst v naší recenzi, vývojáři hru opravdu vymazlili a těžko hledat aktuálně lepší ryze kooperační záležitost plnou zajímavých a kreativních nápadů. O to více autorům fandíme v tom, aby měli i komerční úspěch.

Zatímco koncem dubna hlásili první prodaný milion kopií, nyní za sebou už mají dvojnásobnou hodnotu. Celosvětově se tak prodaly dva miliony kusů, což zároveň potvrzuje, že nešlo jen o jednorázovou vlnu po vydání hry, ale drží si stále slušná čísla. Navíc je třeba brát v úvahu, že pro hraní ve dvou si kopii pořídí jen jeden hráč a tomu druhému pak zdarma pošle pozvánku pro společné připojení.

Šéfovi vývojářského studia Hazelight, Josefu Faresovi, rozhodně před vydáním It Takes Two nechybělo sebevědomí, protože prohlašoval, že se musí líbit prostě každému. Navíc už nyní se nechal slyšet, že další hra, na které pracují, bude ještě lepší než It Takes Two. Těšíme se na první detaily!

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.