Gran Turismo 7 po více jak dni funguje jak má | Novinky

Gran Turismo 7 po více jak dni funguje jak má

  • Vydáno 18. 3. 2022, 15:02, Aktualizováno 18. 3. 2022, 16:19
  • Jaroslav Pazdera

Servisní okno se lehce protáhlo a firemní komunikace je poměrně mizerná.

Aktualizováno 16:15: Servery jsou konečně nahozeny a hra by měla v pořádku fungovat. Vedení Polyphony se omluvilo za problémy, které způsobila nahodilá chyba, která zapříčiňovala, že na některých konzolích se hra nechtěla spustit. To by mělo být vyřešeno a nyní můžete pokračovat ve hraní a třeba získat cennou platinovku.

Původní text: Gran Turismo 7 má problém. Včerejší údržba, která měla trvat zhruba hodinu se protáhla na víc než celý den a stále není jisté, co se děje. Samotní tvůrci hry Polyphony Digital jsou skoupí na slovo a jediné vyjádření tiskového mluvčího mluví o tom, že servisní okno muselo být prodlouženo na dobu neurčitou a jakmile se bude něco dít, budou nás informovat. To je ale docela slabota, když je to hra teprve 14 dní na trhu a jedna z top her března pro PlayStation. Oprava měla být součástí patche 1.07, který do hry přinesl úpravu některých odměn a balanc závodů. Vše je o to horší, že hra vyžaduje neustále připojení k internetu a bez něj je to jen hodně drahá demoverze. Snad se povede vše co nejdříve dát dohromady.

Z celé situace už si začla utahovat i konkurence, třeba herní série GRID, která na svém Twitteru uvedla, že je to závodní hra, kterou právě teď můžete hrát.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.