Zdá se, že na cestě jsou další dvě barvy ovladače DualSense | Spekulace

Zdá se, že na cestě jsou další dvě barvy ovladače DualSense

Zatím je to jen spekulace, ale mohla by to být pravda.

Španělská stránka Area Jugones přinesla informaci od jistého zdroje, že jsou v přípravě dvě nově barvy ovladače DualSense. Různých spekulací se objevuje spousta, ale tahle stránka už dříve měla s některými úniky PS Plus her pravdu a to celé věci trochu přidává na důvěryhodnosti. Navíc díky velmi slušné prodejnosti (a ještě většímu zájmu), by to celkem dávalo smysl.

Pokud jsou tedy informace onoho webu správné, měli bychom se brzy kromě standardní šedo-bílé kombinace dočkat ještě varianty černo-šedé a zajímavé červeno-černé. Ke spekulaci není vůbec žádný důkaz ani náznak obrázku, ale celkem by to dávalo smysl především proto, že ovladače narozdíl od ostatního hardwaru jsou celkem dostupné a sama Sony hodně tlačí na hraní u jedné konzole a k tomu je samozřejmě potřeba více ovladačů. Tak proč je neudělat lákavější.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.