YouTuber si koupil zlatou PS5 za čtvrt milionu | Novinky

YouTuber si koupil zlatou PS5 za čtvrt milionu

Vypadá hezky, to je bez debaty, ale kdo by ji pořád chtěl otírat.

Pokud máte dost peněz, tak existuje spousta firem, které můžou uspokojit vaše choutky. Jednou z takových je anglická společnost Truly Exquisite, která se specializuje na "vylepšování" různých věcí podle speciálních požadavků. Jednou z takových nabídek je pozlacená konzole PlayStation 5 a díky YouTuberovi Miniminterovi, který si ji objednal a zaplatil za ni nemalých 8000 liber, což je zhruba čtvrt milionu korun, si ji můžeme prohlédnout.

https://www.trulyexquisite.co.uk/
UNBOXING A SOLID GOLD PS5

Konzole dorazí v luxusním balení, které ji chrání při jakémkoliv transportu a které obsahuje dva pozlacené ovladače DualSense, prostorová sluchátka Pulse 3D, samozřejmě také ve zlaté barvě a v neposlední řadě samotnou konzoli. Jak můžete vidět na videu, zařízení vypadá opravdu velmi dobře a určitě je radost ho někde vystavit (aby také ne, za takové peníze). Jediné, čeho si nejde nevšimnou je, že po krátkém natáčení je krásný zlatý povrch naprosto posetý otisky prstů a mastnými fleky. Na takové luxusní zařízení by to holt chtělo bílé rukavičky.

Každá konzole přijde se speciálním videocertifikátem a pokud máte na jednu také zálusk, určitě si pospěšte, protože jejich počet je limitován na 250 (dalších 250 je v růžovém zlatě a dalších v platině). Rozhodně ale potěší cena dopravy, která je po celém světě zcela zdarma. Pokud se vám tedy ještě nepovedlo získat jednu z běžně prodejných variant, máte tady alternativu. Je sice trochu drazší, ale když je nouze ... :o).

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Venom84
13.03.2021, 17:04:28

Kýč jak prase😁

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.