Yakuza: Like a Dragon PS5 gameplay + datum vydání | Videa

Yakuza: Like a Dragon PS5 gameplay + datum vydání

Jak bude nová Yakuza vypadat v next-gen podání?

Typická japonská RPG jsou mnohdy pro západní hráče nestravitelná, ale série Yakuza má i v našich zeměpisných šířkách své fanoušky. Hra se na japonský trh dostala již začátkem letošního roku s prostou číslovkou 7, na západních trzích vyjde s podtitulem Like a Dragon. A míří také na novou generaci konzolí, jak bylo nyní finálně potvrzeno.

Yakuza: Like a Dragon přináší do ulic japonské Yokohamy dynamickou RPG hru s epickým dobrodružstvím, které kombinuje intenzivní rvačky, drtivé drama a zábavu, kterou je řada her Yakuza tak známá. Součástí hry je také kvalitní dabing od dynamického obsazení herců, včetně George Takei, Kaiji Tang, Andrew Morgado, Greg Chun a Elizabeth Maxwell

Yakuza: Like a Dragon | PS5 | Gameplay

Sega nabízí první záběry z hraní PS5 verze hry. Podívat se můžete krátce na souboje i další části hratelnosti. Každopádně Yakuza: Like a Dragon vyjde pro PlayStation 4 letos 10. listopadu, verze pro PlayStation 5 dorazí se zpožděním až 2. března 2021. Přestože si na next-gen verzi budeme muset počkat, vydavatel již přislíbil upgrade zdarma pro majitele PS4 verze hry. Přeneseny však nebudou vaše uložené pozice.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.