Witcher na PS5 přijde nejen s vylepšenou verzí, ale i novým DLC | Novinky

Witcher na PS5 přijde nejen s vylepšenou verzí, ale i novým DLC

Těšit se můžeme už někdy v tomto roce.

Jedna z nejlepších her minulé generace konzolí, Zaklínač 3, se v letošním roce dočká své PlayStation 5 verze, to jsme tak nějak věděli, ale co je úplná novinka je, že hra bude obsahovat nějaké nové DLC inspirované seriálem od Netflixu. Může se jednat jak o pouhé skiny, třeba ve stylu seriálu, nebo i nový krátký příběh inspirovaný právě televizní sérií. Ostatně druhá série je už v přípravě a měli bychom se jí dočkat v prosinci letošního roku, přičemž v září dorazí také animovaný prequel. Next-gen verze zatím nemá pevné datum, ale mluví se o tom, že majitelé stávající verze dostanou upgrade zdarma. Nicméně Zaklínače 3 bychom si rádi klidně koupili znovu.

Komentáře (1)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
C-Vendys-Z
13.07.2021, 10:10:11

Ahoj,na Next-Gen Zaklínače se těším a držím palce ať se povede.Za mě jedna z TOP her minulé generace.Rád si ho dám znova.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.