Vyzvedněte si v Cyberpunku 2077 bonusy od GOG | Novinky

Vyzvedněte si v Cyberpunku 2077 bonusy od GOG

Každý předmět do hry zdarma se do začátku počítá.

Dnešním dnem vychází pro všechny léta očekáváné akční RPG z dílny CD Projektu - Cyberpunk 2077. I my hru už hrajeme a zdá se, že to bude skutečně pecka. Tomu ostatně nasvědčují i zahraniční recenze portálů, které měly hru více dopředu.

Naprostý začátek hry za postavu "nomáda".

Pokud do hry nastupujete nyní jako nováčci, nezapomeňte si vyzvednout bonusy, které nabízí GOG. GOG.com je portál, kde se dají nakupovat hry pro PC, nicméně vlastní ho stejná společnost, jako Cyberpunk. Díky tomu si můžete přímo ve hře načíst QR kód, nebo přepsat adresu do prohlížeče, přihlásit se do svého GOG účtu (nebo si ho založit) a obdržíte do hry sadu oblečení a pár dalších předmětů. Přímo na GOG si potom můžete stáhnout soundtrack, obrázky ze hry a digitální komiks a to vše zdarma. Propojení by mělo fungovat i přes aplikaci GOG Galaxy, kde můžete svůj PSN účet propojit se svým GOG účtem.

Digitální bonusy si pak můžete stáhnout přímo ze stránek Cyberpunku, kam se přihlásíte svým GOG účtem:

Předměty ve hře pak najdete ve svém apartmánu, do kterého se dostanete po pár desítkách minut hraní. Kompletní návod a postupy najdete přímo na stránkách hry.

Recenzi vám samozřejmě přineseme, ale bude to ještě chvíli trvat, protože jen hlavní dějová linka je na více než 20 hodin hraní a ta se celého obsahu prakticky jen dotkne. A co vy, už hrajete? A jakou jste si vybrali startovní pozici? Nomáda, dítě ulice, nebo korporáta?

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.