Vyzkoušejte přes víkend Far Cry 5 zcela zdarma | Novinky

Vyzkoušejte přes víkend Far Cry 5 zcela zdarma

  • 4. 8. 2021, 18:04
  • Jaroslav Pazdera

Hra je navíc ve velmi zajímavé slevě a to i v Gold Edici.

Ubisoft potřebuje zachovat šeptandu kolem značky Far Cry a především nalákat hráče na šestý díl, který by měl dorazit na podzim, takže nabízí tento víkend akci na poslední plnohodnotný díl. Far Cry 5 si tak můžete zahrát zítra od osmi hodin a hrát jej až do pondělí 9. srpna, také do osmi hodin. Stahovat už ale můžete teď a na víkend se tak připravit. Vyzkoušet si můžete kompletní hru, ale pro online část budete potřebovat zaplacený přístup PS Plus. Možná jen upozornění od samotného Ubisoftu, že majitelé PlayStation 5 si budou muset vystačit s PS4 verzí v režimu kompatibility.

Pokud se poté rozhodnete pokračovat, můžete si zakoupit plnou verzi a veškerý postup vám zůstane. Plné hry jsou navíc ve velmi zajímavé akci a základní verzi koupíte za necelých 350 Kč, ale možná ještě zajímavější je Gold Edice, která nabídne všechna tři DLC v kopletním balení. Za tu dáte zhruba kolem 500 Kč a to není za hru takového rozrahu vůbec špatná cena.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.