Vyzkoušejte demoverzi Resident Evil 4 Remake | Novinky

Vyzkoušejte demoverzi Resident Evil 4 Remake

Zatočte s nebezpečím ozbrojeným motorovou pilou v této nečekané demoverzi.

Poměrně nečekaně se po proběhnuvším pořadu Nacon Connect v PS Store objevila demoverze na chystaný remake Resident Evil 4. Ta je k dispozici jak pro PlayStation 4 tak pro PlayStation 5 a má název Chainsaw Demo (tedy demoverze motorová pila), což jasně odkazuje na příjezd hlavního hrdiny Leona Kennedyho do španělské vesnice, které otravuje právě nebezpečné monstum s pilou. Příběh ukázky je trochu upraven, takže nebude přesně odpovídat tomu, co najdeme poté ve hře, ale o to je sympatičtější, že si autoři dali práci s jeho přípravou. Demoverze má zhruba 10 GB a podle prvních reakcí není vůbec špatná, takže na nic nečekejte a vzhůru do toho. Do knihovny si ho můžete přidat přímo zde.

Resident Evil 4 - Short Trailer 1

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Nitram1980CZ
19.03.2023, 04:27:14

Zdravím,netuším jak dlouho to tam je,já si toho všiml až dnes v PSN je ZDARMA ke stažení původní vylepšená verze (1997) hry z PS1 Resident Evil director's cut a pokud to tu už bylo tak se omlouvám.

Nitram1980CZ
20.03.2023, 12:29:02

Tak to byla chyba od sony hra je ted už jenom dostupná pro plátce premium.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.