Vyšlo free-to-play RPG Genshin Impact | Novinky

Vyšlo free-to-play RPG Genshin Impact

Přinášíme vám finální launch trailer ke hře, kterou najdete již nyní zdarma na PS Store.

„Poslední tři a půl roku pracoval náš tým na vytvoření rozsáhlé a krásné hry s otevřeným světem, ve které mají hráči svobodu v prozkoumávání sami nebo společně se svými přáteli,“ prohlásil generální ředitel a prezident studia miHoYo, Forrest Liu, v tiskové zprávě.

Kromě PC a také mobilních platforem se hra dostává i na PlayStation 4, přičemž je v základu free-to-play. Genshin Impact nás zavádí do krásného světa Teyvat, v němž vládne sedm elementárních bohů známých coby Archoni. Hráč v kůži tajemného Cestovatele vyráží na cestu za poznáním osudu svého ztraceného sourozence a odhaluje, co všechno tato země ukrývá.

Version 1.0 Gameplay Trailer|Genshin Impact

Nyní současně s vydáním hry jsou k dispozici dvě z celkových sedmi hlavních měst. Každé má trošku odlišnou kulturu, příběhy a okolní prostředí, ve kterém se ukrývají nepřátelé, ale i poklady. Následné rozšiřování bude probíhat skrz budoucí sezónní eventy, navíc i ty mají být bezplatné. Genshin Impact určitě doporučujeme vyzkoušet, zdarma si ho můžete vyzvednout na PS Store přímo zde.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.