Vyšla kompilace Castlevania Advance | Videa

Vyšla kompilace Castlevania Advance

  • 24. 9. 2021, 10:21
  • Jaroslav Pazdera

Soubor legendárních upírských akcí potěší každého milovníka retro her.

Konami představilo a rovnou vydalo kompilaci, která muží potěšit každého milovníka retro upírských her ze série Castlevania. Sada nabídne tituly Circle of the Moon, Harmony of Dissonance, Aria of Sorrow a Dracula X. Samozřejmě nečekejte žádné high-res remastery, ale spíše kompilaci uzpůsobenou pro běh na moderních konzolích. Nějaké úpravy se ale přeci jen najdou. Nové rozhraní nabídne možnost přetáčení hry, ukládání a načítání hry společně třeba s hudebním přehrávačem. Potěší také encyklopedie a možnost volit si region herního ROMky a vyzkoušet tak různé národní verze.

Castlevania Advance Collection Trailer

Hra samozřejmě nabídne také trofeje, které si můžete prohlédnout v našem herním profilu, ale pro sběratele bohužel nenabízí platinovku. Kolekce je k dispozici za cenu lehce přes pětistovku v PlayStation 4 verzi a na PS5 se dá hrá v režimu zpětné kompatibility.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.