Vyšla dobrodružná hra s kočkou v hlavní roli - Stray | Videa

Vyšla dobrodružná hra s kočkou v hlavní roli - Stray

Pokud máte PS Plus Extra nebo Premium, můžete hned hrát.

Stray je hodně netradiční hra, které kraluje především netradiční hrdina a totiž kočka. Ta bude v postapokalyptickém kyperpunkovém světě hledat svou rodinu a mezitím se setkávat s roboty a různými hádankami. Hra nevypadá špatně ani graficky a podle prvních recenzí si odnáší velmi slušná hodnocení kolem osmi bodů z deseti. My ji samozřejmě také vyzkoušíme a přineseme vám také naší recenzi. Pokud navíc vlastníte předplatné PS Plus Extra nebo Premium, máte hru přímo v balíčku her k dispozici. Jinak si ji můžete koupit za necelých 800 Kč. Fyzické kopie také vyjdou, ale čekejme je až v září.

Stray - Launch Trailer | PS5 & PS4 Games

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Bik2aGames
23.07.2022, 07:10:40

Jak funguje vůbec katalog her v PS+ Extra a knihovna her na účtě PSN?
Dle PS+ jako ho známe dlouhodobě tak si stačilo dát hru do knihovny během měsíce a mohl jsem si hru stáhnout i po roce, abych si ji zahrál zdarma (předpokladem že mám stále aktivní PS+ členství).
Je to u PS+ Extra stejné? Když bych si teď koupil PS+ Extra a přidám si hru z katalogu her, budu si je moct zahrát i za 3 měsíce třeba? Nemizí již přidané hry z katalogu her pro PS+ Extra?

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
25.07.2022, 00:18:42

Funguje to úplně stejně. Přidám si jí do knihovny a můžu hrát. Teoreticky se může stát, že ji z katalogu odeberou, ale i pak by měla zůstat v knihovně, dokud budete samozřejmě platit.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.