Vyšel PS5 update pro DOOM Eternal | Novinky

Vyšel PS5 update pro DOOM Eternal

  • 30. 6. 2021, 12:41
  • Ivan Herman

Nejnovější díl Dooma se dočkal trojice módů kvality obrazu a podpory nového ovladače.

Fanoušci loňského Doom Eternal mají nový důvod si hru opět zahrát. Nově do ní totiž byla přidána podpora 4K/60FPS vycházející z vydané verze pro PlayStation 5. Vybírat tak půjde mezi obvyklými režimy Performance či Balanced, ale také Ray Tracking módem.

DOOM Eternal: PlayStation 5 Trailer - Available Now

V Performance módu na next-gen konzolích PlayStation 5 hra poběží ve 120 FPS a rozlišení 1584p, druhý Balanced mód pak nabízí rozlišení 2160p při 60FPS. Poslední Ray Tracking mód nabízí podporu této technologie. Celkově byste tak ze hry měli dostat ještě lepší zážitek díky hezčí vizuální podívané. Speciálně PS5 verze disponuje zároveň i podporou adaptativních spouští ovladače DualSense, takže se nyní jedná opravdu o plnohodnotnou next-gen hru.

Příchod tohoto updatu, který je zdarma pro všechny majitele PS4 hry, doprovází také oficiální trailer, který si můžete pustit výše. Hra vyšla pro PS4 již v loňském roce, nicméně aktuálně má stále na PS Store poněkud vyšší cenovku 1 799 Kč, i když už v průběhu poslední doby byla několikrát zlevněná a šlo si ji pořídit i za 593 Kč. Tudíž doporučujeme vyčkat na další zlevnění.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.