V Horizonu Forbidden West budeme mít na výběr velké množství schopností | Novinky

V Horizonu Forbidden West budeme mít na výběr velké množství schopností

  • 23. 12. 2021, 15:39
  • Jaroslav Pazdera

Magazín Game Informer měl možnost pořádně prozkoumat Horizon a tak jsme se dozvěděli pár dalších dílů skládačky.

Server Game Informer měl to štěstí, že mel možnost nahlédnout docela hluboko pod pokličku připravovaného pokračování Horizonu. V poměrně rozsáhlém rozboru jsme se mohli také dozvědět i skillech a jejich stromech, které bude moci Aloy využívat. Vaše body bude možné dělit mezi šest skupin - souboje, pasti, zdraví, stealth, střelba a hackování robotických monster. Každá větev má mezi 20 a 30 schopnostmi a některé dokonce bude moci vylepšit více body. A ještě navíc některé schopnosti budou získávat bonusy z vašeho oblečení, takže zřejmě půjde připravovat skilly pro určité situace nebo souboje. Tím pádem bude mít smysl také plnit vedlejší úkoly a získávat další předměty, protože jejich bonusy budou mnohem lepší. Vaše vybavení si také budete moci upravit, k čemuž budou sloužit pracovní stoly. To vše dohromady by mělo znamenat větší variabilitu v tom, kam si vaši postavu povedete a na jaký způsob bojování se budete soustředit. Je asi téměř jasné, že bodů během hry nebude tolik, aby se daly aktivovat všechny skilly během jednoho herního průchodu.

Mimo to se můžeme těšit na kvalitnější a propracovanější grafiku, lepší animace postav a živější rozhovory. Jako bonus server zveřejnil několik zcela nových obrázků, které ukazují místa, která jsme zatím neviděli. Třeba město plné lidí je poměrně impresivní.

Zdroj: GameInformer

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.