V Avengers konečně každý bude moci mít postavu, jakou chce | Novinky

V Avengers konečně každý bude moci mít postavu, jakou chce

Nebudete muset hledět na to, s kým hrají ostatní v týmu.

Marvel's Avengers stále tak nějak drží při životě a Crystal Dynamics se snaží, aby fanouškovská základna neklesala a naopak nalákala nové hráče. Máme tu například DLC o Hawkeye, bude tu Black Panther a také příští měsíc do hry přibudou hodně požadované vzhledy postav podle filmového univerza (bohužel za peníze).

Pak je tu ale ještě jedna věc, která hráče trápí od začátku, i když logicky poměrně dává smysl. Hra neumožňuje do týmu vzít stejné postavy a tak pokud někdo hraje za Thora, vy už si ho vzít nemůžete. To občas dělá problémy, protože každý má svou oblíbenou a vylevelovanou postavu a někdy se jí prostě musí vzdát. Samozřejmě to dává smysl z logického hlediska, ale hratelnosti to moc nepomáhá. Od nového updatu, kteý můžeme čekat v červenci, se to ale změní a tato blokace už ve hře nebude. Můžete tak vyrazit na lov nepřátel například v kompletní skupině Hulků. Současně by měla dorazit celá řada dalších novinek a je vidět, že na hře se stále pracuje. Další velký milník pak bude v srpnu, kdy dorazí kampaň War for Wakanda.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.