Už i u nás Sony převedla službu PS Plus na novou verzi | Novinky

Už i u nás Sony převedla službu PS Plus na novou verzi

Která ze tří úrovní předplatného vás naláká?

Dlouho očekáváná úprava předplatného PS Plus konečně dorazila i do Evropy a tedy i k nám. Sony se s ní snaží reagovat na velký úspěch a oblíbenost předplatného Xbox Game Pass a nabízí tři různé režimy. Ten první Essential je obdobou toho, co jsme všichni měli doteď a také je to úroveň, na kterou budete převedeni automaticky. Můžete si ale připlatit za verzi Extra nebo dokonce Premium. Porovnání jednotlivých úrovní přímo od Sony si můžete prohlédnout na vloženém obrázku. Současně s příchodem nové verze PS Plus by u nás mělo začít fungovat i streamování PS3 a PS2 her, které doteď v našich končinách nikdy nebylo (služba PS Now). Kompletní popis najdete na specializované stránce.

Služba Premium samozřejmě obsahuje maximální množství her a dalšího obsahu a můžete si tam například zahrát Spider-Man Miles Morales, Returnal, God of War nebo Guardians of the Galaxy. K dispozici jsou samozřejmě desítky dalších her plus velký katalog starších her z PS3, PS2 a PSP. Kompletní katalog je k dispozici přímo na stránkách Sony.

Základní verze Essential vyjde při roční platbě na 1560 Kč, což je stejné jako u PS Plus, Extra je v nabídce za 2600 Kč a nejvyšší verze Premium je za 3120 Kč. Na vyšší verze můžete přejít kdykoliv a bude vám dopočítán rozdíl do dalšího zúčtovacího období. Následně pak zaplatíte standardní cenu na další období.

Doufáme, že službu brzy vyzkoušíme a přineseme osobní poznatky.

PS Blog

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Salatka
27.06.2022, 14:39:00

Samozřejmě že musím mít Premium🙂
Doufám že PSgamer bude pravidelně informovat o novinkách na premium.🙂

Dakh666
23.06.2022, 16:17:11

Za mě rozhodně Extra 👍

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.