Star Wars Jedi: Survivor zabere pořádnou část disku PS5 | Novinky

Star Wars Jedi: Survivor zabere pořádnou část disku PS5

  • 25. 4. 2023, 15:39
  • Jaroslav Pazdera

Přeorganizujte si své malé disky.

Problém s velikostí disku provází (minimálně některé hráče) už od té doby, co konzole dorazila. Mezitím se zlevnily M.2 SSD disky, takže spousta z nás už má tuhle situaci vyřešenou, ale i tak každá větší hra vynutí trochu si zorganizovat místo na disku. A Star Wars Jedi: Survivor s ním pořádně zamává. Hra totiž zabere skoro 150 GB dat, což je skoro čtvrtina standardního disku PlayStation 5. Pravděpodobně nepomůže ani disková verze, protože pokud to bude jako například u Call of Duty, tak bude na disku pouze spouštěcí část, která poté spustí stahování zbytku. Ostatně uvidíme za pár dní, protože pokračování skvělého Jedi: Fallen Order vychází už 28. dubna pro PlayStation 5.

PS: EA současně upozorňuje hráče, aby si dali pozor na spoilery, které se šíří po internetu, aby je nešířili dále a nezkazili si zážitek.

Star Wars Jedi: Survivor - Final Gameplay Trailer
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.