Spoiler: Tajemné dveře v Demon's Souls otevřeny | Novinky

Spoiler: Tajemné dveře v Demon's Souls otevřeny

Nedávno objevené nové dveře, které byly přidány do remaku, už jdou otevřít.

Tak to netrvalo ani tak dlouho a někdo přišel na to, jak otevřít nedávno objevené, tajemné dveře v Demon's Souls. Ty byly přidány do remaku a v původní hře vůbec nebyly. Na řešení přišel streamer Distortion2, který zamčené dveře otevřel a postup, jakým toho docílil, je více než zajímavý. Pokud si ale nechcete kazit příběh, dále raději nečtěte, může to být lehký spoiler.

Pro rekapitulaci, dveře se nachází v úrovni 1-3 a jsou schované za falešnou zdí. Dveře zdánlivě neměly žádnou klíčovou dírku a nebylo žádné vodítko, jak je otevřít. Pomocí fotomodu se povedlo zjistit, že se za dveřmi nachází terasa a na ní nějaká hrobka a hlavně tajemný předmět. Nyní už tedy víme, jak dveře otevřít. Abyste to mohli provést, musíte během hry sbírat keramické mince (Ceramic Coin), ty jsou různě poschovávány po světech a jak se zjistilo, jejich design vypadá hodně podobně, jako obrazce na tajemných dveřích. Dříve zmíněný streamer Distortion2 jako první zjistil, že tyto mince, celkem 26, se dají vyměnit s prodejcem Sparkly the Crow za rezavý klíč (Rusted Key). A tento klíč, voila, pasuje do nalezených dveří. Za dveřmi se nachází veranda s mrtvolou, ale co je zajímavější, tak předmět, který se tam povaluje, je kompletní Penetrator brnění.

Hráč Distortion a jeho Penetrator set.

Na předmět navíc upozorňovali ve svém Tweetu sami vývojáři a skoro výsměšně napsali prominentním streamerům Souls her "Kéž byste byli tady" ve formě pohlednice. Mince navíc byly dobrá stopa, protože v předchozím remaku stejné firmy, Shadow of Colossus, byly také potřeba mince pro otevření tajného easter eggu. Tam jich ale bylo potřeba 79. Hádanka to byla moc hezká, ale nakonec byla poměrně rychle vyřešena. Doufejme, že se třeba něco dalšího ještě najde.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.