Spider-Man: Miles Morales dostává nový oblek | Novinky

Spider-Man: Miles Morales dostává nový oblek

Autoři hru stále neodepisují a přidávají aspoň drobné bonusy zdarma.

Spider-Man: Miles Morales je skvělá hra. Je sice o trochu kratší než původní hra, ale nabízí stejnou dávku atmosféry, skvělé souboje a zajímavý příběh. Ostatně se podívejte do naší recenze PS5 verze. Hra už je venku hezkých pár měsíců, ale autoři do ní tu a tam něco přidají. Tentokrát je to nový oblek "Advanced Tech Suit", který dostane jak PlayStation 4, tak PlayStation 5 verze hry. Drobný patch, který hra dostala navíc přináší do next-gen verze pokročilou modelaci svalů, která v určitých oblecích ukáže propracovanou fyziku hry. Není to sice nic světoborného, ale každá drobnost navíc, a ještě k tomu zdarma, se počítá. Ale chtělo by to nějaké příběhové DLC, co říkáte?

Počínaje dneškem náš nový update přidává "Pokročilý technických oblek" a obsahuje různé opravy. Jako přídavek na PS5 verzi přidáváme realistické pohyby svalů u určitých obleků.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.