Soulstorm bude mít upgrade zdarma a využije možnosti PS5 | Videa

Soulstorm bude mít upgrade zdarma a využije možnosti PS5

Již 6. dubna vychází nové pokračování příběhu Abeho a my víme pár podrobností.

Na začátek asi není třeba připomínat, že Oddworld: Soulstorm je jedním z taháků PlayStation 5 PS Plus her pro tento měsíc a od 6. dubna se ho dočkáme zdarma. Pro majitele PS4 nebo těch, kdo nemají PS Plus hra vychází ve stejném termínu a je potěšující, že upgrade na PS5 verzi bude zdarma. Obráceně to ale tak nebude, takže pokud plánujete, že si přidáte do knihovny PS5 verzi a pak si zahrajete na PS4, tak to fungovat nebude. Ve stejný den rovněž vychází fyzická verze, která rovněž dostane upgrade na PS5 zdarma.

Další zajímavé informace se týkají toho, jaké vlastnosti PS5 Oddworld využije. Můžeme se těšit na integrovanou nápovědu, kterou zatím moc her nevyužilo, ale moc pěkně ji měl zpracovanou třeba Sackboy nebo remake Demon's Souls. Pro využití této funkce samozřejmě potřebujete aktivní PS Plus předplatné.

Souběžně s těmito informacemi byla vydána i sada videí, které lákají na jednotlivé části hry. Můžeme se tak podívat na to, jak bude vypadat sbírání surovin a výroba předmětů, do jakých prostředí se dostaneme, kterak se budeme plížit a jak bude probíhat interakce s ostatními kamarády.

Oddworld: Soulstorm vychází 6. dubna pro PS4 i PS5 a pro majitele PS Plus bude na PS5 zdarma.

Quick Look: Looting and Crafting
Quick Look: Environments
Quick Look: Sneaking and Stealth!
Quick Look: Managing Followers

Komentáře (3)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Michal70
05.04.2021, 16:47:57

Ahoj nemáte tušení v kolik to spustí?🤗

Mandaz
05.04.2021, 18:17:19

Zítra, tj v úterý. Obvykle kolem poledne už bývají pluskové hry k vyhledání přes search ve store. Stránka storečka s obsahem pluska se většinou aktualizuje později.

Mandaz
06.04.2021, 07:30:51

Tak oddworld se dá už vyhledat přes search 🥳

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.