Aktualizace: Sony v rámci akce Play at Home nabízí rovnou 10 her! | Témata

Aktualizace: Sony v rámci akce Play at Home nabízí rovnou 10 her!

  • Vydáno 17. 3. 2021, 20:49, Aktualizováno 26. 3. 2021, 13:44
  • Jaroslav Pazdera

Tak tohle jsme opravdu nečekali a Sony se slušně plácla přes kapsu.

Aktualizováno: hry už jsou ke stažení, vyjma Horizonu, který bude až 19. dubna. Nezapomeňte si je tedy přidat do své knihovny.

Původní novinka: Sony už vloni odstrartovala svou iniciativu Play at Home a letos s ní pokračuje. Pokud jste si ještě nevyzvedli Ratcheta a Clanka, tak máte posledních pár dní, protože pak začne nová akce a je to pecka. Sony dává od 25. března rovnou DEVĚT her. Ty si budete moci vyzvednout do 22. dubna a nevztahuje se na ně žádná podmínka.

Zdroj: oficiální web distributora

Největší pecka ale nakonec. Od 19. dubna až do 14. května si budete moci vyzvednou zcela zdarma Horizon Zero Dawn v kompletní edici včetně DLC Frozen Wildlands. Všechny hry jsou dostupné pro každého bez ohledu na to, zda si předplácí PS Plus nebo ne. Pokud si hru přidáte do knihovny, bude navždy vaše. Takže na to nezapomeňte a my vás ještě upozorníme za týden!

Horizon Zero Dawn
Název hry

Horizon Zero Dawn

Datum vydání PS4

6. 12. 2017

Aktuální cena na PS Store

469 Kč

Vývojář

Guerrilla Games

Žánry

Akce, Dobrodružná, RPG

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.