Sony pracuje na nové službě se spoustou hodně zajímavých výhod | Spekulace

Sony pracuje na nové službě se spoustou hodně zajímavých výhod

Spekulace Bloombergu hovoří i o hrách z PS1, 2, 3 a podobně.

Že je Sony se službou předplatného oproti Xbox Game Pass trochu pozadu víme delší dobu. Předplatné PS Plus sice funguje dobře, ale konkurovat nemůže a služba PS Now není zdaleka tak rozšířená. Pokud je ale pravda to, o čem spekuluje aktuální zpráva serveru Bloomberg, tak se máme na co těšit.

V přípravě je údajně nová služba, která má zatím krycí název Spartacus a nabídne tři režimy předplatného. První úroveň bude víceméně klasické PS Plus, druhá úroveň nabídne knihovnu PlayStation 4 a 5 her, ale ta třetí, to je trochu jiné kafe. Ve spojení s třetí úrovní předplatného Bloomberg hovoří o tom, že se dostaneme nejen ke streamu her, demům a dalším věcem, ale hlavně také ke knihovně titulů z PlayStation 1, 2, 3 a dokonce také PSP. Prozatím absolutně netušíme, jak by tohle mělo fungovat, ale zřejmě by šlo o nějakou formu emulátoru. Tohle by mohlo definitivně vyřešit problémy s kompatibilitou her z předchozích generací a nabídnout obrovský bonus, který by dával smysl pro vyšší předplatné.

Žádné podrobnější informace prozatím nejsou, ale tohle budeme hodně sledovat!

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.