Skončila oficiální stránka pro hru Killzone | Novinky

Skončila oficiální stránka pro hru Killzone

  • 9. 1. 2021, 23:02
  • Jaroslav Pazdera

Jedna z prvních her pro PlayStation 4 upadá do zapomnění.

Killzone: Shadow Fall je jedna z prvních her, které vyšly na PlayStation 4 a od jejího vydání v roce 2013 hráči neustále čekají na pokračování. Killzone je jedna z ikonických sérií PlayStation her a další díl by byl naprosto logický. Bohužel autoři z Guerrilla Games udělali před pár lety vynikající Horizon: Zero Dawn a nyní se věnují pokračování Forbidden West, které by mělo vyjít letos na PlayStation 5. Studio je tedy maximálně vytížené a se svým open-worldem udělali díru do světa, takže nemají důvod to měnit. To je také asi jeden z důvodů, proč je Killzone momentálně zcela mimo hlavní kolej. To bohužel ukazuje událost posledních dní, kdy byla vypnuta oficiální stránka killzone.com. Prozatím tam zůstala informace o tom, že stránka bude ukončena a brzy bude přesměrována na oficiální PlayStation stránku.

Killzone.com

KILLZONE.COM jde do penze

Drazí návštěvníci Killzone.com, Oficiální stránka pro sérii Killzone jde do penze. Později budou návštěvnící Killzone.com přesměrování na PlayStation.com.

Zatímco tato změna neovlivní online multiplayerové mody, herní statistiky nebo žebříčky pro KILLZONE MERCENARY a KILLZONE SHADOW FALL, není nadále možné vytvářet nebo spravovat klany v KILLZONE SHADOW FALL. Omlouváme se za komplikace.

Děkujeme všem fanouškům Killzone a návštěvníkům za všechny roky za jejich podporu a nadšení.

S pozdravem, Guerilla

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.