Série Tropico slaví výročí 20 let přímo ve hře | Novinky

Série Tropico slaví výročí 20 let přímo ve hře

Díky novému obsahu si může v Tropico 6 užít oslavy každý.

Čas opravdu letí a od první návštěvy tropického ráje s drsným diktátorem už uplynulo dvacet let. Toto jubileum virtuálního El Presidente můžete nyní také oslavit, protože vyšel obsahový update zatím nejnovějšího dílu Tropico 6. Speciální Anniversary Trailer ukazuje novinky přímo v akci a pro získání výročních bonusů stačí aktualizovat hru na nejnovější verzi.

20 Years of Tropico - Trailer (UK)

Kalypso Media pro všechny hráče Tropico 6 přichystalo hned několik prvků, aby se mohlo začít slavit. Jedná se o speciální domek Piňata Llama, speciální in-game dekoraci, ohňostroje a mnohé další. Kromě traileru můžete vtipné věci vidět i v galerii obrázků níže. Mimochodem aktuální vydavatel hry – Kalypso Media – je o pět let mladší než tato série, začal totiž fungovat v roce 2006 se dvěma zaměstnanci a dnes jich má okolo 150.

Tyto virtuální oslavy odstartovaly právě dnes a potrvají do 5. května. Všechno je doplněno i slevovou akcí na hru v PS Store, ve speciální El Prez Edition je v prodeji do 29. dubna za 742 Kč.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.