Resident Evil Village nabídne tajný náročný mód | Spekulace

Resident Evil Village nabídne tajný náročný mód

Pokud vám nebudou dostačovat ty standardní obtížnosti, bude tu jedna super speciální.

Resident Evil je série hodně zaměřená na příběh a je celkem jasné, že když hru dohrajete, je pro většinu hráčů touhá hrát znovu o dost menší. Samozřejmě se najdou fajnšměkři, kteří hry hrají stále dokola, ale určitě jich není většina. Resident Evil Village by s tím ale mohl něco udělat, protože podle neoficiálních informací by měl nabídnout odemykatelnou těžkou obtížnost, která hru přiblíží spíše titulům jako Dead Cells nebo Returnal. Hra totiž rozmístí nepřátele i předměty zcela náhodně tak, aby žádný průchod hrou nebyl totožný a navíc by hra měla být také více otevřená. Informace sice nejsou oficiální, ale vypustil je známý Resident Evil insider AestheticGamer, který už má v podobných případech řadu pozitivních bodů. Ostatně by to nebylo nic zvláštního, protože i sedmý díl Biohazard nabízel speciální náročný mód Ethan must die.

Resident Evil Village vychází už 7. května a tento týden bychom se měli dočkat dalších informací a zřejmě také nové demoverze.

Komentáře (3)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Dakh666
14.04.2021, 08:09:36

Co si pls mám představit pod - měla by být více otevřená? Díky

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
14.04.2021, 19:37:56

No není to zatím úplně jasné, ale ta zpráva fakt mluví o větší otevřenosti (make game more open). Je možné, že třeba bude možné volit jiné cesty díky náhodnému umístění nepřátel a nebo se zkrátka půjde dostat do některých lokací dříve. Uvidíme.

Dakh666
15.04.2021, 13:48:22

Děkuji za odpověď 👍

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.