PS Store nově podporuje seznam přání a notifikace o slevách | Novinky

PS Store nově podporuje seznam přání a notifikace o slevách

Konečně další užitečná funkce rozšiřuje možnosti integrovaného storu.

PS Store slaví, stejně jako konzole PlayStation 5, rok své existence v nové podobě a co si budeme povídat, ze začátku to byla tragédie. Za ten rok se toho hodně zlepšilo a i když teď není bez chyb, je mnohem lepší. Nově například umožňuje přidávat hry do svého seznamu přání a nastavit si notifikaci, která vás upozorní, pokud je přidaná hra ve slevě. To je hodně dobrá funkce, po které hráči hodně volali a zatím ji museli nahrazovat jinými servery nebo aplikacemi.

Zdroj: oficiální web distributora

Komentáře (4)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Alayner
17.11.2021, 11:27:16

Oficiální aplikace PS App slevy notifikuje.

Masta_of_Disasta
12.11.2021, 08:56:01

Podporujú tieto funkcie aj appky pre iOS alebo Android? Zaujíma ma predovšetkým možnosť notifikácie ak je vybraná hra v zľave. V AppStore (iOS) som našiel nový update pre PS App. Wishlist po update pribudol ale funkciu na notifikáciu pri zľave nevidím. Alebo to funguje tak že pri každej hre vo wishliste dostanem notifikáciu ak na hru bude zľava?

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
12.11.2021, 10:33:07

No aplikace to zatím podle mě nepodporují, nebo to aspoň nikde nezmiňují. Tohle se týká PS Store integrovaného v PlayStationu 5.

Masta_of_Disasta
12.11.2021, 11:00:45

Vďaka. Je to tak. V PS Store na PS5 pribudla funkcia wishlist. Pri jej prvom použití som dostal informáciu: "You added your first wishlist item! Keep adding items you want and stay updated on the latest releses and offers…" teda pridaním hry do wishlistu budem notifikovaný aj o zľavách na hru. Teoreticky by to mohlo fungovať aj cez appky PS app pre iOS alebo Android lebo tam tiež pribudol wishlist. Vďaka za info. Toto sa mi celkom hodí. Už sa mi pár krát stalo že som si chcel niečo kúpiť a zistil som že to bolo v zľave len som zľavu nestihol.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.