PS Store konečně opět umí filtrovat a třídit | Novinky

PS Store konečně opět umí filtrovat a třídit

Trvalo to hezkých pár měsíců, ale funkce je konečně zpět.

Je to už víc jak půl roky, kdy Sony aktualiuzovala svůj online obchod a ten se rázem stal o dost méně použitelným. Chyběly zásadní funkce jako možnost si třídit nebo filtrovat obsah a najít v něm cokoliv byla otázka mnoha kliknutí a navíc čekání, protože i rychlost není excelentní. Nově se minimálně znovu objevila funkce vyfiltrovat si například platformu, typ hry nebo cenové rozpětí. Výsledky jde také seřadit pomocí několika typů řazení výsledků. Rychlost obchodu sice nadále není ideální, ale nyní je konečně možné třeba ve slevové akci zobrazit jen hry a přeskočit všechny ingame předměty, měny do her a další spoustu nechtěného obsahu. Vše je provedeno graficky velmi jednoduše, což je sice dnes hodně moderní, ale na pohled to není nic extra, každopádně to funguje. Tak snad Sony neusne a bude dále na Store pracovat.

Zdroj: oficiální web distributora

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
motycond
02.05.2021, 22:29:54

Už jsem pomalu zapoměl, že to na storu šlo :-D .... tak snad na tom ještě trochu zapracujou, ať je store o něco více uživatelsky použitelnější

Nitram1980CZ
02.05.2021, 13:42:13

No to to trvalo taková důležitá věc a oni se s tím tak s.... už to konečně nebudu muset prolézat celé bylo to dost otřesné.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.