První gameplay videa z Grand Theft Auto: The Trilogy | Videa

První gameplay videa z Grand Theft Auto: The Trilogy

Samotný Rockstar je na přímé gameplay video skoupý, ale naštěstí jsou tu jiní hráči.

Rockstar je ohledně plnohodnotných gameplayů tajemý jako hrad v Karpatech, ale naštěstí jsou tu přičinliví hráči, kteří už stíhají svá videa pověsit na internet. Můžeme se tak podívat, jak bude vypadat GTA III, Vice City a San Andreas v akci. Hry nevypadají vůbec špatně a Rockstar si s přeměnou dal skutečně práci. Současně jsme se ale dozvěděli, že soundtrack her nebude tak úplně kompletní a některé písničky z PS2 nebudou v předělávkách přítomny. Soundtrack totiž bude vycházet z verze, která už vyšla na PlayStation 4 a která byla nedávno odebrána z PS Store. Můžeme tak zapomenout třeba na Billie Jean od Michaela Jacksona. I tak ale v nabídce bude více jak 200 skladeb. Z dalších novinek je zajímavou informací, že ani v remasterované verzi Vice City nebude možné za Tommyho plavat.

GTA Trilogie vychází oficiálně tento pátek a my už se na hry opravdu těšíme.

Gta 3 The Definitive Edition
Gta VC The Definitive Edition
GTA San Andreas -The Definitive Edition (PS5) 4K 60FPS HDR Gameplay - (PS5 Version)

Komentáře (4)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Masta_of_Disasta
11.11.2021, 13:48:59

Najme GTA3 je po grafickej stránke na nerozoznanie od pôvodnej verzie, možno pribudli grafické efekty ale veľká zmena to nie je. San Andreas je na tom o čosi lepšie. Vice city som ešte neskúšal. Príde mi to ako dobrý spôsob ako predať ľuďom čo najviac pri vynaložení čo najmenších nákladov.

Red Punk Air
11.11.2021, 10:04:05

Ano, oproti původnímu vzezření hry skutečně prokoukly, nicméně to nic nemění na tom, že vypadají na dnešních velkých 4K televizích opravdu už velice zastarale. Když to srovnám jak byla provedena předělávky hry Tony Hawk 1+2, tak ten rozdíl je neskutečný. Ano, tohle je sice jen remaster, pak ale nemůže stát 1600Kč, to se Rockstar už asi naprosto zbláznil...za 15 let starý hry, v trochu lepším kabátě chtít znova plnou cenu, to mi příjde zhovadilost...

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
11.11.2021, 10:11:54

No, zrovna jsem k tomu vydal novinku, která ukazuje, že ta grafika je opravdu lehce odfláklá.

Red Punk Air
11.11.2021, 13:30:07

jojo, zrovna na to koukám...upřímně, hry od Rockstar jsem měl vždycky hodně rád a za mě to bylo vždy jedno z nejlepších studií. Red Dead Redemtpion 2 je u mě stále nejhezčí a jedna z nejlepších her ever, strávil jsem v ní mnohonásobně více času než v jiných hrách. Proč, se to samé studio uchýlylo k takovému patvratu, jako je remasterování (a ještě odfláklé) velmi, velmi, velmi starých her...tomu opravdu nerozumím. Cash flow z GTA V online stále mají, takže finanční důvod to asi nebude...

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.