Prozrazeny červnové PS Plus hry? | Spekulace

Prozrazeny červnové PS Plus hry?

Akce, Star Wars a souboje? To zní dobře.

Španělská webová stránka Area Jugones nás nedávno celkem přesně informovala o existenci nových barevných variant ovladače DualSense a vzhledem k tomu, že to není poprvé, kdy jejich informace byly skutečně naplněny, můžeme jim věřit snad i nyní. Nově totiž údajně ví, jak budou vypadat hry zdarma pro PS Plus předplatitele pro červen. Majitelé PlayStation 5 by měli dostat akční Operation: Tango, poté všichni Star Wars leteckou akci Squadrons a soubojovku Virtua Fighter V. Ta by ale měla být v nové edici Ultimate Showdown, která bude teprve představena ve čtvrtek. Pokud je to pravda, byl by to další silný měsíc pro PS Plus. Dokud to ale nebude oficiálně potvrzeno, berme to jako spekulaci.

Operation: Tango
Název hry

Operation: Tango

Očekáváme

2021

Vývojář

Clever Plays

Žánry

Akce, Nezávislá

Star Wars: Squadrons
Název hry

Star Wars: Squadrons

Datum vydání PS4

2. 10. 2020

Aktuální cena na PS Store

150 Kč

Vývojář

EA Motive

Žánry

Bojová, Střílečka

Komentáře (3)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
SuperKazuma
26.05.2021, 01:43:11

Nářez hry doufám že to tak je

Masta_of_Disasta
25.05.2021, 10:33:06

To by bol pekný výber hier zdarma pre PS Plus. Zaujal ma najme Squadrons u ktorého už dlhšie čakám kedy bude v nejakej zľavovej akcii na PS Store.

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
26.05.2021, 18:53:45

Tak je to povrzeno.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.