Pro majitele PS Plus Premium je nově k dispozici demoverze God of War Ragnarok | Novinky

Pro majitele PS Plus Premium je nově k dispozici demoverze God of War Ragnarok

Tři hodinky v severské zimě.

PS Plus Premium má jednu zajímavou funkci, kterou je nabídka zkušebních verzí her - demoverzí, nebo chcete-li trialů. Ty často umožňují nějakou krátkou dobu hru bez omezení hrát a v případě zakoupení plné verze pokračovat tam, kde jste skončili. Nově do tohoto seznamu přibude perfektní hra God of War Ragnarok, kterou můžete hrát od začátku neomezeně po tři hodiny což je dostatečné na to, aby vás hra nalákala. Nejdříve byla demoverze dostupná jen v Severní Americe, ale toto omezení padlo a nyní si hru můžete vyzkoušet i vy (opakuji, pokud si předplácíte PS Plus Premium).

Komentáře (3)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Salatka
15.02.2023, 13:57:48

Tak jako já si myslím že kdo si platí premium jako já(které je mimochodem na hovno) tak má i
God of War Ragnarok dávno doma..... nebo projeté

Ramesse3797
16.02.2023, 19:31:23

Pravda, PS+ Premium je docela o ničem. Prodlužovat nebudu, stačí mi ta základní verze. Ale Ragnarok jsem ještě nekupoval. Zrovna tady tu zkušební dobu moc nepotřebuji, dobře vím do čeho jdu. Ale až dohraju Horizon, což bude mým tempem tak na konci roku, nebo až ten příští.

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
16.02.2023, 20:37:37

Je fakt, že to není úplně výhra i když teď ten únor není úplně špatný. Třeba to bude pokračovat takhle dál. Každopádně Xbox Game Pass se mi pořád zdá o něco lepší.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.