Příští týden se těšte na betu Battlefield 2042 | Videa

Příští týden se těšte na betu Battlefield 2042

Dorazí jak na PlayStation 4, tak v lepší verzi na PlayStation 5.

Spekulace, které již pár dní rotovaly v kuloárech, se nakonec potvrdily a to přímo z úst EA. Beta očekávaného pokračování série Battlefield dorazí příští týden. Zahrát si budeme moci mód Conquest na zcela nové mapě Orbital. Do bety se dostanete podle toho, zda máte předobjednávku nebo přístup do EA Play. Samotné testování začíná 6. října a bude trvat po tři dny, přičemž první den je vyhrazen pro předobjednávky a EA Play majitele. Další dva dny bude hra dostupná pro všechny. V rámci hry bude možné hrát za všechny čtyři specialisty a pokud si pro testování vyberete PlayStation 5, budete se moci těšit na 128 hráčů v jedné seanci.

Battlefield 2042 | Open Beta Trailer

Komentáře (2)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
vajgl632
30.09.2021, 13:06:42

preferuji od doby vydání stále BF1 , perfektní díl . Zbytek jsou odpady včetně toho nového . Rád tenhle díl minu navíc další týden vychází FC6 tak vyzkouším to :)

Jaroslav Pazdera (PSGamer.cz)
30.09.2021, 18:26:49

Mě zase pětka celkem sedla, takže jsem zvědavý, jaký bude ten nový. Beta je zadarmo, tak proč to nezkusit :)

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.