Potvrzeno: Tony Hawk's Pro Skater 1+2 dostane nativní PS5 verzi | Videa

Potvrzeno: Tony Hawk's Pro Skater 1+2 dostane nativní PS5 verzi

  • Vydáno 23. 2. 2021, 17:52, Aktualizováno 24. 2. 2021, 11:26
  • Jaroslav Pazdera

Tak to máme potvrzeno!

Doplněno 24.2.2021: Cena upgradu na PS5 verzi pro majitele standardní PS4 verze by měla být 10 dolarů respektive euro. To je podle aktuálního kurzu zhruba 270 Kč. To není ani moc, ale ani málo ve chvíli, kdy řada jiných her má update zcela zdarma.

Na naší novince o spekulacích ohledně PS5 verze nejnovějšího Tony Hawka nestihl ani zaschnout virtuální inkoust a už tu máme oficiální potvrzení. Next-gen verze velmi povedeného remaku prvních dvou dílů dorazí na PlayStation 5 už 26. března. Nabídne samozřejmě vylepšenou grafiku, zvuky a maximální využití rychlého disku nové konzole. Hra nabídne režim 120 fps při 1080p, samozřejmě na podporovaných zařízeních, dále nativní 4K při 60 fps, využití rychlého SSD pro bleskové loadingy, podporu haptické odezvy ovladače DualSense, vylepšené audio, podporu aktivit a herní nápovědy a možnost přenosu mezi generacemi konzolí.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 - New Platform Trailer | PS5, PS4

Od 26. března bude k zakoupení Digital Cross-Gen Deluxe Bundle za 50 dolarů, který nabídne samozřejmě PS5 verzi, dále majítelé PS4 Digital Deluxe Edition budou moci upgradovat na PS5 a majitelé standardní verze si budou moci zakoupit Cross-Gen Deluxe Bundle za zatím neupřesněnou cenu. Součástí budou i některé bonusy jako tajný jezdec Ripper, retro položky pro Create-A-Skater a retro skiny pro hlavní hrdiny hry.

Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.