Pátý stream z Cyberpunku bude ve čtvrtek | Novinky

Pátý stream z Cyberpunku bude ve čtvrtek

Tentokráte bude zaměřen na hudbu, Johnny Silverhanda a spoustu dalších novinek z Night City.

Ve čtvrtek jsme se konečně meli dočkat vydání očekávané pecky od studia CD Projekt RED - Cyberpunk 2077, ale bohužel přišel další odklad a nový termín je až v prosinci. Ostatně vše jsme přehledně nedávno rekapitulovali v tematickém článku.

Jako lehkou náplast nám ale vývojáři nabízí pátý díl streamu, ve kterém si tentokráte vezmou do parády průvodce hlavního hrdiny a legendárního rockera Johnny Silverhanda, který je paradoxně asi největší lákadlem hry, protože jeho předlohou je skvělý here Keanu Reeves. Měli bychom se dozvědět trochu více o jeho historii a také o tom, jaká bude jeho role ve hře. To ale není všechno, část streamu bude tentokrát věnována hudbě a zvukům velkoměsta. V textu Tweetu, kterým bylo vysílání oznámeno, se ale také píše, že to bude velké, takže možná se dočkáme nějakých překvapení (snad pozitivních a ne dalšího odkladu, o kterém se nedávno spekulovalo).

Živý přenos bude tedy ve čtvrtek 18 hodin na YouTube a Twitchi. A nezapomeňte, že ve stejný den se u nás začíná prodávat konzole PS5.

Připravte se na epizodu 5! Budeme mluvit o našem oblíbeném rockerovi Johnny Silverhandovi, budeme sdílet různé zvuky Night City a spoustu dalšího. Bude to velké! Zapište si datum: Čtvrtek 19.11., 18 hodin.

Komentáře (0)

Pro komentování musíte být přihlášeni.
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.