Pár statistik o betě Diablo IV | Novinky

Pár statistik o betě Diablo IV

  • 30. 3. 2023, 22:37
  • Jaroslav Pazdera

Nejúspěšnější betaverze Diablo hry všech dob.

V pondělí skončila otevřená beta připravovaného Diabla IV a Blizzard se rozhodl podělit se s námi o nějaké ty statistiky. Hráči v betě odehráli přes neuvěřitelných 61 milionů hodin a během toho zvládli 47 milionkát umřít. Na druhou stranu sebou ale vzali přes 29 miliard (!!!) příšer. Ve hře ale byla jedna tajná příšera, bosák Butcher, který umřel "jen" 576 tisíckrát zatímco zabil trojnásobek nebohých hráčů, kteří ho našli.

Zajímavé také je, že nejvíce hratelné byly postavy kouzelnice a nekromanta, které se také ukázaly jako nejsilnější především pro pozdější fáze hry. Na nekromanta navíc byly i stížnosti, že hra se hraje prakticky sama. Dá se tedy čekat, že je potká nějaká optimalizace. Na druhou stranu já jsem hrál za Roque a proti některým bosům jsem se absolutně nechytal a nebyl jsem schopen je sám zabít. Uvidíme, jak to ve finále bude v plné hře, ale právě proto běžela beta, aby se takové situace odchytaly. Diablo IV vychází až 6. června, takže autoři na to mají ještě času dost.

Zdroj: Blizzard
Přihlaste se
Komentovat, lajkovat příspěvky a další mohou pouze přihlášení uživatelé.
Pro běžné fungování našeho webu a analýzu Vaší návštěvnosti potřebujeme využívat několik externích služeb (především Google Analytics) a od Vás potřebujeme potvrdit, zda souhlasíte s jejich využitím. Váš případný souhlas můžete kdykoliv odvolat.